פורום הסטודנטים- האוניברסיטה העברית בירושלים
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שאלה לגבי "מבוא לשיטות מחקר" בשנה א'

Go down

שאלה לגבי "מבוא לשיטות מחקר" בשנה א' Empty שאלה לגבי "מבוא לשיטות מחקר" בשנה א'

הודעה  haji_bab Mon Sep 20, 2010 10:45 am

שלום, בעת שיבוץ העדיפויות לקורסים התנגש לי הקורס הנ"ל (מבוא לשיטות מחקר) עם קורס מהחוג בפילוסופיה (מבוא לתורת ההגיון), חשוב לציין שההתנגשות היא בעיקר בשיעורים ולא בתרגולים.
בכל מקרה, ניסיתי לפנות למזכירויות של שני החוגים - אך הן לא הציעו לי פתרון אטרקרטיבי כלשהו.
כרגע, האופציה העומדת לפני היא להגיע לשיעורים בתורת ההגיון ולוותר על השיעורים ב"מבוא לשיטות מחקר" ולהגיע לתרגולים בשניהם (לפי המלצת המזכירות בחוג לתקשורת). זאת אומרת השלמה עצמית של החומר שנלמד בשיעור של שיטות מחקר.

אני רק מבקש לדעת, אם מישהו קורא פה ופנוי מספיק לענות - האם "מבוא לשיטות מחקר" בחוג לתקשורת הוא שיעור שאפשר להשלים בצורה עצמית מסיכומים של אחרים או בדרכים אחרות, או שדי הכרחי להיות נוכח בשיעור (לפי המזכירות אין חובת נוכחות בשיעורים).
המרצה בקורס היא גב' דביר-גבירצמן שירה.

תודה מראש

haji_bab
אורח

חזרה למעלה Go down

שאלה לגבי "מבוא לשיטות מחקר" בשנה א' Empty השלמת שיעורים ללא נוכחות

הודעה  שלמה Tue Nov 30, 2010 1:39 am

עקרונית, לא מומלץ מצב שבו אתה לא יכול להגיע לאף שיעור בקורס מסוים- גם אם מדובר בחומר שניתן להשלים, הגעה חלקית עוזרת מאד להבין את הראש של המרצה והדרישות בעבודות ובמבחנים. ספציפית, החומר בשיטות מחקר הוא דומה ברוב החוגים במדעי החברה, וניתן בהחלט ללמוד אותו לבד. עם זאת, סביר שבשיעורים ינתנו דגשים ספציפיים לתרגילים, ואת זה יהיה יותר קשה להשלים. בשורה התחתונה- אם יש לך משהו שנמצא בשיעורים ויוכל לסכם לך, תוכל להסתדר. מקוה שעזרתי.

שלמה
אורח

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה